İstanbul ve Adana'da büyük operasyon!

İstanbul ve Adana'da büyük operasyon!

2017-12-26 - SİVİL MEDYA GÜNDEM EDİTÖRÜ

İstanbul'daki operasyonda, terör örgütü DEAŞ üyesi oldukları iddiasıyla aralarında bir kadının da bulunduğu bazı şüpheliler yakalandı. Adana'da özel harekat polislerinin desteğiyle düzenlenen eş zamanlı operasyonda, terör örgütü DEAŞ üyesi oldukları öne sürülen 12 kişi yakalandı.

İstanbul'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyonda bazı şüpheliler gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, DEAŞ üyesi oldukları iddia edilen zanlıların yakalanması için kentin bazı ilçelerinde önceden belirlenen adreslere operasyon yaptı.Operasyonda aralarında bir kadının da bulunduğu bazı şüpheliler yakalandı.

Gözaltına alınan bu kişiler, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki sağlık kontrollerinin ardından işlemlerinin tamamlanması için emniyete götürüldü.

Adana'da terör operasyonu: 12 gözaltı

Adana'da, terör örgütü DEAŞ üyesi oldukları iddiasıyla 12 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kent merkezinde 12 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.Özel harekat polislerinin de katıldığı operasyonda, DEAŞ üyesi oldukları ileri sürülen ikisi Suriyeli 12 kişi yakalandı.

Gözaltına alınan şüpheliler, Adana Adli Tıp Biriminde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ifade işlemleri için İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

YORUMLAR