Ölümcül Makineler filminden heyecan uyandıran fragman

Ölümcül Makineler filminden heyecan uyandıran fragman

2017-12-19 - SİVİL MEDYA MAGAZİN EDİTÖRÜ

Ölümcül Makineler, Oscar ödüllü görsel efektler sanatçısı Christian Rivers’ın (King Kong) yönettiği yeni bir epik macera. Rivers’a, Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi üçlemelerinin Oscar ödüllü yapımcıları Peter Jackson, Fran Walsh ve senaryoyu yazan Philippa Boyens da katılıyor. Universal ve MRC uyarlaması olan film, 2001 yılında Scholastic tarafından yayımlanan Phili Reeve’in ödüllü kitap serisinden uyarlanmış.

Ölümcül Makineler, Oscar ödüllü görsel efektler sanatçısı Christian Rivers’ın (King Kong) yönettiği, şaşırtıcı, yeni epik macera.

Medeniyetin bir felaketle yok oluşundan binlerce yıl sonra insanlık uyum sağlamış ve yeni bir yaşam biçimi gelişmiştir. Şimdi yeryüzünde, hareket eden devasa şehirler dolaşmakta, daha küçük kasabaları acımasızca yağmalamaktadırlar. Yürüyen büyük şehirlerden Londra’nın alt sınıfından gelen Tom Natsworthy (Robert Sheehan) tehlikeli kaçak Hester Shaw (Hera Hilma) ile karşılaştıktan sonra kendisini hayatta kalmak için savaş verirken bulur. Yolları asla kesişmemesi gereken iki zıt karakter geleceğin akışını değiştirecek olan beklenmedik bir ittifak kurar.Filmin yapımcıları Zane Weiner (Hobbit üçlemesi), Amanda Walker (Hobbit üçlemesi) ve Deborah Forte (Goosebumps) ile Walsh ve Jackson. Ken Kamins (Hobbit üçlemesi) Boyens’a baş yapımcı olarak katılıyor.

Yönetmen Rivers’a Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi üçlemelerinin Oscar® ödüllü yapımcıları Peter Jackson, Fran Walsh ve senaryoyu yazan Philippa Boyens da katılıyor. Universal ve MRC uyarlaması olan film, 2001 yılında Scholastic tarafından yayımlanan Phili Reeve’in ödüllü kitap serisinden uyarlanmış.

TÜR: Epik Macera

OYUNCULAR: Hugo Weaving, Hera Hilmar, Robert Sheehan, Jihae, Ronan Raftery, Leila George, Patrick Malahide ve Stephen Lang

YÖNETMEN: Christian Rivers

YAZARLAR: Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson

UYARLANAN KİTABIN YAZARI: Philip Reeve

YAPIMCILAR: Zane Weiner, Amanda Walker, Deborah Forte, Fran Walsh, Peter Jackson

BAŞ YAPIMCILAR: Ken Kamins, Philippa Boyens

YORUMLAR