Mustafa Sandal'dan Emina Sandal açıklaması

Mustafa Sandal'dan Emina Sandal açıklaması

2017-12-15 - SİVİL MEDYA MAGAZİN EDİTÖRÜ

Mustafa Sandal ile Emina Sandal'ın evliliğinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilmiş, kavga nedeninin ise Emina Sandal'ın müsrifliği olduğu öne sürülmüştü.

Çıkan haberlerin ardından Emina Sandal 'Üzülüyorum ve yıpranıyorum' dedi. Mustafa Sandal ise ilk kez sessizliğini bozdu ve sosyal medya hesabından açıklama yaptı:

“Çocuklarımın annesi, kıymetlim Emina Sandal’la yaşadıklarımızı değerlendirme aşamasındayız. Elbette özel hayatımızın bize özel kalmasını istiyoruz, bugüne kadar bu hep böyle oldu ve olmaya devam edecek. ‘Para’ yüzünden kavga iddiaları da ‘Emina’nın çocuklarını terk edeceği’ iddiaları da asla doğru değil. Bu denli uzun süreli ilişkide olabileceği gibi bizim de zaman zaman çözme ihtiyacı duyduğumuz sorunlarımız olabiliyor. Biz bu süreçte sevgili eşimle, ailemiz ve çocuklarımız için en doğru kararı vereceğiz. Bu süreçte ailemizin ve iki çocuk annesi değerli eşimin yıpranmaması adına gerekli hassasiyetin gösterilmesini, özel hayatımızın bize özel kalmasını rica ediyorum. Bu konudaki son açıklamam budur.”

Mustafa Sandal ve Emina Sandal boşanıyor mu Şaşırtan açıklama

Emina Sandal ilk kez konuştu: Üzülüyorum, yıpranıyorum!

Emina Sandal tüm bu iddialar karşısında sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından eşi ile birlikte bir fotoğrafını paylaşan Emina Sandal şunları yazdı:

Günlerdir hakkımda çıkan yalan yanlış iddialar beni çok üzmektedir.
Ben zaten yıllardır Sırbistan'da kariyeri olan biriyim. Kariyerim uğruna Türkiye'yi ve çocuklarımı terk edeceğim iddiaları doğru değildir...
Bir anne çocuklarını terk edebilir mi?
Ben Sırbistan'da çalışıyorum,zaten uzun yıllardır işimden ötürü Türkiye ve yurtdışına gidip geliyorum,Türkiye'de ailemle yaşıyorum. 
Çocuklarım nerede mutluysa bir anne olarak bende orada olmaya devam edeceğim.
Türkiye Cumhuriyeti'nin pasaportunu taşıyorum, iki vatanım var ve bununla gurur duyuyorum.

YORUMLAR