iPhone'dan Samsung'a nasıl geçilir?

iPhone'dan Samsung'a nasıl geçilir?

2017-09-19 - SİVİL MEDYA TEKNOLOJİ EDİTÖRÜ

Bir iPhone kullanıcısıysanız Galaxy Note 8'e nasıl geçersiniz? Samsung, iPhone kullanıcılarının yeni Galaxy Note 8’e geçtiklerinde, eski cihazlarındaki verileri Galaxy Note 8’e aktarmanın ne kadar kolay olduğunu gösteren bir YouTube videosu paylaştı.

Sağlam bir iPhone kullanıcısıysanız Android destekli bir cihaza geçmek sizin zor olabilir. Güney Koreli Samsung ise iPhone kullanıcılarının yeni Galaxy Note 8’e geçtiklerinde, eski cihazlarındaki verileri Galaxy Note 8’e aktarmanın ne kadar kolay olduğunu gösteren bir Youtube videosu paylaştı. 

Bu özellik sadece Galaxy Note 8 için geçerli değil tabii ki de. iPhone'dan herhangi bir Samsung marka akıllı telefona geçtiğinizde verilerinizi aynı yöntemle aktarabilirsiniz.

Yayınlanan videoda Samsung'un Smart Switch uygulamasını kullanarak verilerinizi iPhone'dan Samsung cihazlara nasıl aktarabileceğiniz anlatılıyor. Bunun için iki cihaz arasında kablolu olarak bağlantı yapmak ve taşımak istediğiniz verileri seçmeniz yeterli. Rehberden kişisel mesajlarınıza kadar tüm verilerinizi yeni cihazınıza eksiksiz olarak aktarabiliryorsunuz. İsterseniz tek tuşla eski cihazınızdaki tüm uygulamaları yeni Samsung cihazınıza da yükleyebilirsiniz.

Smart Switch uygulaması iPhone’dan Samsung marka akıllı telefonlara veya başka bir marka Android telefondan Samsung cihazlara geçiş yaparken de kullanılabiliyor.

YORUMLAR