Adriana Lima'dan olay açıklama: O bir eşcinsel

Adriana Lima'dan olay açıklama: O bir eşcinsel

2017-08-10 - SİVİL MEDYA MAGAZİN EDİTÖRÜ

Adriana Lima, Türkiye’de basın organlarında yer alan “Eski sevgilisiyle buluştu” haberlerine isyan etti. Lima sosyal medya hesabından "Evet ‘aşkım Metin’ diyorum" ifadelerini kullandı. Lima, Yunanlı tenisçi Miltiadis Kastanis'in eşcinsel olduğunu açıkladı.

New York'taki evinde eski sevgilisi olduğu iddia edilen tenisçi Miltiadis Kastanis'i ağırlayan Lima, konunun farklı noktalara çekilmesi üzerine sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Milyonlarca takipçisinin olduğu sosyal medya hesabından uzun bir açıklama paylaşan Lima, Evet ‘aşkım Metin’ diyorum. Diğer gördüğünüz adam ise gay arkadaşım Miltiadis Kastanis. Evet ‘gay arkadaşım' dedi..

AİLEMİN BİR PARÇASI

Lima, Kastanis’in gay olduğunu açıklayarak, “ailesinin bir parçası” olduğunu dile getirdi.

Türkiye’de çıkan haberlere de isyan eden Lima, şu açıklamayı yaptı:

“Bugün Instagram’ı gerçeğin bir platformu olarak kullanmak için buraya geldim. Yukarıda yazılan Türkçe ifadeleri anlamasam da benim ve sadakatle bağlı olduğum ‘aşkım Metin’ hakkında söylentiler dolaşıyor. Evet ‘aşkım Metin’ diyorum. Diğer gördüğünüz adam ise gay arkadaşım Miltiadis Kastanis. Evet ‘gay arkadaşım' dedim ve ailemin bir parçası. Türkiye’ye aşık olma nedenim ise bu ülkeden ve insanlarından hissettiğim büyük sevgi. Bu nedenle benim ve Metin’in özel hayatına saygı gösterin ve lütfen yalan haber yaratmayı kesin. Metin’le çıkmaya başladığımızdan beri bu durum sürüyor. Benim ve onun birlikte, mutlu olduğumuz gerçeğini kabul edin. Bu ülkeye olan sevgime gelirsek, değişmedi. Anlayışınız için teşekkür ediyorum. Tüm kalbimle sizi seviyorum, geri dönmek için sabırsızlanıyorum.”

YORUMLAR